Děkujeme voličům a příznivcům KDU-ČSL za podporu lidoveckých kandidátů do krajských voleb.  Za okres Blansko byl do zastupitelstva zvolen místostarosta města Blanska Ing. František Hasoň. Z osobní zkušenosti víme, že je politikem, který bude pracovat pro kraj a bude prosazovat zájmy celého okresu - Blanenska i Boskovicka. Nový jihomoravský hejtman Mgr. Jan Grolich navštívil v posledním roce okres Blansko několikrát a seznámil se s prioritami našeho regionu a zná také požadavky, které je nutné řešit v Boskovicích. Volební výsledek 15,44% a 11 mandátů se naši zastupitelé budou snažit maximálně zúročit. 
Děkujeme také senátorce Ing. Jaromíře Vítkové za dlouholetou  aktivní práci v krajském zastupitelstvu, prosadila a podpořila řadu potřebných projektů a investic, nejen v dopravě, ale také kultuře, rodinné politice, sociálních službách a v životním prostředí. 
Všem krajským organizacím, zvláště nemocnicím a zařízením sociálních služeb přejeme co nejrychlejší překonání pandemie. Ať se v nelehké době můžeme na aktivní přístup a pomoc Jihomoravského kraje spolehnout.
Za boskovické zastupitele KDU-ČSL Dagmar Hamalová