Kandidáti pro volební období 2018-2022

 

 

  1. Mgr. Dagmar Hamalová

Místostarostka města Boskovice, pro místostarostování uvolněná z pozice ředitelky Muzea regionu Boskovicka, dlouholetá členka výboru Mateřského centra Boskovice, předsedkyně sboru pro občanské záležitosti, lektorka vzdělávání dospělých. Ve volném čase je nejraději v přírodě nebo poznává Boskovicím blízké i vzdálené pamětihodnosti.

  2. Ing. Michal Knödl

Pracuje v polygrafické firmě jako vedoucí obchodního oddělení, je předsedou dozorčí rady společnosti Služby Boskovice s.r.o., členem finančního výboru zastupitelstva a dlouholetým členem Orel jednoty Boskovice, kde je v současné době vedoucím oddílu a aktivním hráčem malé kopané. Mezi jeho koníčky patří kromě sportu také hudba, je baskytaristou v boskovické folkové kapele Trní na Větvi.

  3. Mgr. Tomáš Pléha

Učitel na SPgŠ Boskovice, zastupitel Města Boskovice, člen komise pro výchovu a vzdělávání, šéfdirigent Symfonického orchestru města Boskovice, vedoucí hudebních souborů ve městě (Voice Band, Jazz Kvartet, Klarinetový kvartet), zakladatel Celostátní soutěže ve tvorbě pro děti, publikační činnost (Písničky pro děti, Vánoční pískání aj.), zájmy (hudba, zahradničení, vaření, plavání)

  4. Bc. Barbora Palánová

Asistentka senátorky Vítkové, finanční manažerka MAS Boskovicko PLUS, členka osadního výboru Bačov, předsedkyně spolku Bačověnky, z.s., členka SDH Bačov. Ráda jezdí na kole, fotografuje, chodí na procházky se psem a sleduje filmy.

  5. Ing. Jaromíra Vítková

Působila celkem 14 let jako místostarostka Boskovic, nyní senátorka obvodu Blansko, zastupitelka a radní města Boskovice a zastupitelka Jihomoravského kraje. Jejím koníčkem je cyklistika, turistika, cestování a zejména úžasné vnučky Klárka a Adélka.

 

  Další členové naší kandidátky: