...nejen maminkám organizujeme již několik let Orel jednota Boskovice a senátorka Jaromíra Vítková ( KDU-ČSL), i tentokrát se akce vydařila. Pod vedením paní magistry Ludky Maškové vystoupila děvčata z Taneční školičky srdíčko a pod vedením paní magistry Gabriely Bednářové děvčata z TŠ Dance4Life. Jednotlivá vystoupení byla plná energie a precizního provedení. Však rodiče a prarodiče vystoupení odměnili bohatým potleskem. Radost měli vystupující i diváci. A protože akce se koná k Svátku matek popřáli jsme společně se zástupci Orel jednota Boskovice – Jaroslav Vítek a Michal Knödl přítomným ženám a předali rudou růži.


